0 212 428 43 33 numaralı telefondan gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. …

Comment on Wenice Bayilik ve Şartları by Tuğba Ayaydın.

0 212 428 43 33 numaralı telefondan gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Recent Comments by Tuğba Ayaydın

Sigorta prim borçları yeniden yapılandırılacak
Cem Bey haberimizin şu bölümünde aradığınız açıklama var: Borçlar affedilecek

Kendi sigortalılığı bulunduğu halde, başkası üzerinden sağlık hizmetlerinden yararlananlara Ocak 2012 tarihine kadar çıkarılan veya çıkarılacak sağlık harcamalarına ilişkin borçlar affedilecek. Genel sağlık sigortalısı ya da bakmakla yükümlü olunan kişi kapsamında olanlardan, hak etmediği kapsamda sağlık hizmeti alanların 31 Ocak 2012 tarihine kadar verilen sağlık hizmetleriyle ilgili borçları, ilgililerin açtıkları davadan vazgeçmeleri halinde tahsil edilmeyecek. Taksitlendirme isteyenlerin, bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren dört ay içerisinde başvuruda bulunmaları gerekecek.

Bu kapsamda özellikle 4B kapsamındaki Bağ-Kur sigortalıları yer alıyor. Örneğin, 60 gün ve daha fazla prim borcu bulunması nedeniyle sağlık hizmetlerinden yararlanamayan Bağ-Kur’lular, bir yakının üzerinden sağlık hizmetlerinden yararlanıyordu. SGK’nın bu durumda olanları tespit ettiğinde yapılan sağlık ödemelerini geri istemesi gerekiyordu. Tasarı bu şekliyle uygulamaya girerse, prim borcu olduğu için anne veya babasının üzerinden sağlık hizmeti alan Bağ-Kur’lular Ocak 2012′den önce SGK tarafından kendilerine çıkarılacak borçları ödemeyecek.

İyi günler dilerim..


1500 TL’ye çalışacak deneyimli çoban aranıyor
Balıkesir Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bayram Atbakan ile görüşmeniz gerekiyor sayın okuyucumuz..


Konyada 15 Tl Harçlıklı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu
Parayı onlar size verecek.


Kifidis mağaza bayilik veriyor
Evet Adnan Bey Antalya’da da mağazası var.


Kadın girişimcilere 8 yıl geri ödemeli faizsiz 15 Bin TL kredi
Songül Hanım haberin içeriğinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın kredi desteğinden bahsediliyor, iletişime geçerek gerekli bilgiyi edinebilirsiniz..
Telefon numarası: 0(312) 422 55 00
İyi Günler Dilerim..


Paylaş!

Comments are closed.

css.php