Waffle Dünyası bayilik bilgileri

Waffle Dünyası Bayilik Hakkında: Anavatanı Belçika olan bir tür hamur tatlısı olmasına rağmen Waffle bir hamur kültürüdür. Tek bir çeşit ana malzemenin içine veya üzerine ilaveler getirilerek zenginleştirilen tatlı bir mimaridir. Hamuru tost makinesine benzeyen bir alet yardımı ile yapılır. Değişik şekillerle ve süsleme malzemeleriyle hem göze hemde damağa hitap eder…Üzerinde, birçok değişim ve oynamalar yapılmasına karşın Waffle’n kilit noktası ana maddesi olan hamurun tam kıvamında olmasıdır. Bizde bu harika nötr bir tat olan hamurun dekorasyonu konusunda ciddi bir arge çalışması yaparak türk damak tadı dahil tüm kitlelere nasıl hitap edeceğimizi araştırdık ve bir çok denemeden sonra en doğru sonuçlara ulaştığımıza ekip olarak karar verdiğimizde ise Waffle Dünyası’nın konseptini oluşturduk.

Waffle Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları

22.12.2013 yılında tam olarak hazır olduğumuza inanarak kararlı bi şekilde start verdik. Öncelikle yapmamız gerekenlerin başında kendimize ait bir marka tescilli logo oluşturmak geliyordu bunu yaptık.. Konsept konusunda uzman bir kadro oluşturduk, herşey, her ayrıntı en ince detayına kadar aylarca araştırıldı. Kuruluş prensiplerimizde en çok dikkat ettiğimiz nokta müşteri kitlemizi en ileri seviyelere taşırken kaliteli ve Avrupa Standartlarına uygun üretimi, en iyi şekilde yapabilmek ve hayata geçirmek oldu.

Bu bilinçle ekibimizin dahada profesyonelleşmesi icin Belçika, Amerika ve Almanya’da İtalya’da yapılan gıda fuarlarına katılımlarını destekledik. Waffle hamuru ile ilgili en doğru bilgiyi yerinde ve konusunda uzman kişilerden öğrendik.. Bütün bilgileri harmanlayarak hayal gücümüzüde kullanarak Waffle hamurunun anatomisiyle oynadık.. Hedefimizin risklerini biliyorduk, fakat ekip olarak başarıya odaklandık, kendimize güvendik, ekibimize güvendik en ön önemlisi bu işin en iyisini yapabileceğimize güvendik. Yola çıktık ve ne kadar haklı olduğumuzu önce kendimize ispatladık, başarımızı biz gördük… Bütün bunlar olurken bizimle birlikte aynı yolda idealist ve risk almaktan kaçınmayan herkesle bunu paylaşmak istediğimize karar verdik…

Bayilik şartları ve yatırım maliyeti: Waffle dünyası Franchising bayilik sisteminde sizlere konsept Mekanın ayrıcalıklı farkı ile ve hizmet garantisi ile markamızı sunuyoruz.

1- Konsept mekan: 120 m2 ve üzeri alanlarda bahçe olmak şartına öncelik verilerek iyi bir lokasyon ağında bulunan fizibilitesi iyi mekanlar tercih edilir. Burada amacımız hem bayilik vereceğimiz müşterimizi hemde kendimizi garantiye alarak riski en aza indirecek şekilde yönlendirmeler yaparak her iki tarafıda koruma altına almaktır. Konsept mekanımızda anahtar teslim garantisi ile hizmet veriyoruz. Anahtar teslim kelimemizde mekanı start’a hazır şekilde teslim ettiğimizi vurguluyoruz.

Bayilik destekleri: Personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, bölge koruması, yer seçimi, reklam desteği.

Yetkili kişi: Serdar Özdemir
Cep tel: 0530 414 31 31
İş tel: 0232 425 65 56
Mail: vilsainsaat@gmail.com
Web: waffledunyasi.com.tr
Adres bilgileri: Mithatpaşa cad.no:430 AKSOY apt. k.1 d.2 KONAK/İZMİR

Paylaş!

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

css.php