Taşınabilir Reklam Panosu Yapmayı Düşündünüz Mü?
Benzer İş Fikirleri Haberleri
 1. Tekerlekli at işletmeciliği iş fikri
 2. Çocuklara yönelik eğlenceli yatırımlar
 3. Kazanç sağlayacak blog fikirleri
 4. Girişim Fabrikasından 8 yeni girişim fikri

BBI firması Şişme Görüntü Sistemleri alanında yenilikçi bir fikir geliştirerek farklı bir iş fikri oluşturmuş ve bu iş fikrini 2002’den bu yana devam ettiriyor. Taşınabilir Reklam panolarını hem karada hem de suda güvenilir bir şekilde sergileyen firma iş fikrinin patentini uluslararası olarak almış ve dünya çapında tek dağıtıcı distribütör olmuş. İş fikriniz var sermayeniz yok ise üzülmeyin. Hibe kredilerine başvurun!

Şişme ve taşınabilir olan bu reklam panolarının Türkiye’de benzerleri bulunsa bile tam olarak bu özelliklere sahip olanına denk gelmedik. Firmanın web sitesinde ise Türkiye’ye ait bir bilgi yok ama diğer ülkelerin bir çoğunda bayiliği olduğunu belirtiyor.

Bu taşınabilir reklam panoları, amfibi ve hava geçirmez olup su, kum, kar, çim, kir ve kaldırım da dahil olmak üzere herhangi bir yüzey üzerinde görüntülenebiliyor.

Dünyada reklamverenlerin hedef kitlelere ulaşmak için yeni ve daha etkili yollar aramaya başlaması , BBi reklam panolarının hızlı büyümesine sebep olan etkenlerden biri.

Türkiye’den bu fikre ortak olmak isteyen yatırımcılar ise www.bbidisplays.com adlı siteden iletişime geçerek Türkiye için gereken ortaklık anlaşmasını firmanın iletişim sayfasından gerçekleştirebilir.

Kaynak: Morfikirler

PAYLAŞ!
 • gplus
 • pinterest

"Taşınabilir Reklam Panosu Yapmayı Düşündünüz Mü?" hakkında 2 yorum:

 1. merve iğdecioğlu
  31 Ekim 2011 at 21:20

  güzel bir ürüne benziyor

  View Comment
 2. ahmet çetik
  14 Kasım 2011 at 02:05

  istanbulda yaşıyorsanız ,o iş öyle kolay değil malesef bürokrasi geçilmiyor…

  View Comment

Yorumlarınızı paylaşır mısınız?