Tarihi sarıyer börekçisi bayilikler veriyor

Tarihi Sarıyer Börek, gerekli izinleri alarak 1995 yılında fiili olarak ufak bir imaalathanede börek ve poğaça üretimine başlamış, 2000 yılında Türk Patent Enstitüsünden marka tescili yapılması ile birlikte Tarihi Sarıyer Börekçisi olarak Kocaeli Gıda bünyesine katıldı. 2010 yılı itibariyle Tarihi Sarıyer Börek marka tescili 2. Kez yapılmıştır. 2012 yılında ise Sarıyer Tic. Gıda bünyesine dahil olmuştur. Yıllar önce küçük bir imalathanede başlayan Tarihi Sarıyer Börek yolculuğu, bugün 1000m2 üertim tesisleriyle devam etmektedir. Araç parkını genişletip tek merkezden üretim yapan Tarihi Sarıyer Börekçisi Türkiye’nin çeşitli bölgelerine hijyen standartlarına %100 uyar bir şekilde sevkiyat sağlamaktadır.

2012 yılında Sarıyer Gıda bünyesine geçiş ile yeni konsept çalışmaları başlamış olan marka ürün yelpazesini %50 artırmış, ekmek hariç tüm unlu mamül çeşitlerini börekseverlerle buluşturmuştur. 2011 yılı itibariyle 30 mutlu franchise ortağı ile çalışan Tarihi Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açarak franchise zincirlerini genişletmeyi hedefliyor.

Ülke geneli franchise sayısı 40’a ulaşan Tarihi Sarıyer börek, markasını kuşaklar boyu en güzel, en lezzetli ve kendilerine en yakışır şekilde tüketiciye sunmayı ilke edinmiştir. Franchise sistemiyle Türkiye geneli bayi sayısını artırmak isteyen tarihi Sarıyer Börek, girişimcileri doğru ‘’Tarihi Sarıyer Börek’’ markasına başvurmaları konusunda uyıyor. Marka ayrıca 18-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 12. Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda 4. Gün boyunca girişimci ve yatırımcılarla buluşacak.

Kaynak: Bayim Olur Musun?

Paylaş!

"Tarihi sarıyer börekçisi bayilikler veriyor" hakkında 4 yorum:

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

css.php