Shapes For Women franchise şartları

Sağlıklı olmak ve dinç görünmek isteyen bireylerin sayısı gün geçtikçe artarken, fiziksel aktivite sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı kabul ediliyor. Sistematik hareketle desteklenmeyen beslenmenin, sağlıklı olmak için tek başına yeterli olmadığı artık bilinen bir gerçek. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de “Bedensel aktivite, mutlu yaşam” bilincine paralel olarak, sağlıklı yaşam merkezi ve spor salonları sayısında hızlı bir artış söz konusu. Sağlıklı yaşam reçetesinin vazgeçilmezi olan spor, zinde ve güzel görünmek isteyen kadınların son zamanlarda oldukça ilgisini çekiyor. Kaliteli ve mutlu bir yaşam sürme ve bunu sosyalleşerek yapma konusunda kadın farkındalığının artması, bu alanda kadına özel birçok hizmeti de beraberinde getiriyor.

Dünyanın 14 farklı ülkesinde kadın fizyonomisine uygun aletlerle her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren ve onlara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan kadın spor salonları zinciri Shapes For Women 2007’den beri Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Türk spor sektöründe kaliteli ve butik hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Shapes For Women Türkiye şu anda 20 ilde 50’ye yakın franchise şubeye sahip. Her biri butik egzersiz salonu olan Shapes Spor salonlarında, “30 dakikalık” hidrolik egzersiz, popüler grup fitness programları uygulanıyor.

Dünyadaki yeni egzersiz trendi Ploxing’i ilk defa Türkiye’ye getiren Shapes For Women Türkiye, ayrıca, www.shapesdiyet.com internet sitesi üzerinden “kişiye özel online diyet çözümleri” sunan ilk Türk franchise spor zinciri olarak biliniyor.

Eğitimli ve bilinçli yatırımcı profili, profesyonel antrenör ve yönetici kadrosu, web tabanlı profesyonel üye takip yazılım programı (CRM), güler yüzlü personeli ve ekipman kalitesiyle sektör standartlarını yukarıya taşıdıklarını belirten Shapes For Women Türkiye Kurucusu Gediz Ersin 7 yıllık bir süreçte markaya yapılan sayısız yatırımlarla, yeniliklerle fark yarattıklarını, önümüzdeki dönemde aynı dinamizm ile çalışmalara devam edeceklerini ifade ediyor.

Kaynak: Bayilik Haberleri

Paylaş!

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

css.php