SGK’ya 70 Sözleşmeli Eleman Alınacak
Benzer İş Fırsatları Haberleri
 1. Türkiye ekonomisi 7 bin 500 kişi tarafından yönetiliyor
 2. YÖK araştırma görevlisi alımı yapacak
 3. ÖSYM, 17-21 Aralık tarihleri arasında 11 bin memur alınacak
 4. Hazineye, 32 uzman yardımcısı alınacak

SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 5 çözümleyici ve 65 programcı olmak üzere toplam 70 sözleşmeli personel alınacak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 5 çözümleyici ve 65 programcı olmak üzere toplam 70 sözleşmeli personel alınacak. İş fikriniz var sermayeniz yok ise üzülmeyin. Hibe kredilerine başvurun!

SGK’dan yapılan açıklamaya göre, Kuruma bağlı Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek amacıyla 2010 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu KPSSP3 puan türü (70 puan ve üzerinde alanlardan) esas alınmak suretiyle 5 Çözümleyici ve 65 Programcı olmak üzere toplam 70 sözleşmeli personel alınacak. İşe alımlar için son başvuru tarihi 5 Mart mesai bitimi olmakla birlikte, işe alınacak Çözümleyicilerin maaşı statüsüne göre bin 583 TL ile bin 713 TL arasında değişecek. Programcıların maaşı ise bin 537 TL ile bin 674 TL arasında olacak.

5 Mart’a kadar başvurusunu tamamlamış olan adayların 2010 yılı KPSSP3 (70 puan ve üzerinde olan adaylar) puan sırasına konulmak kaydıyla, ilan edilen pozisyon sayısının üç katı kadarı Kurumun Sözleşmeli Personel Sınav, Değerlendirme ve Yerleştirme Komisyonunca sözlü sınava tabi tutulacak. Sözlü sınav notu 70 puan ve üzerinde olanlar başarılı sayılacak ve sözlü sınav puanı en yüksekten başlamak üzere yerleştirilecekler. Puan eşitliği halinde sırasıyla alanında yüksek lisans mezunu olanlar ve İngilizce dil puanı yüksek olanlar öncelikle yerleştirilecek. Yerleştirme sonuçları Kurum internet sitesinde ilan edilecek.

PAYLAŞ!
 • gplus
 • pinterest

"SGK’ya 70 Sözleşmeli Eleman Alınacak" hakkında 1 yorum:

 1. canan ateş
  22 Şubat 2012 at 22:36

  Firmamız Bünyesinde Yetenekleri Doğrultusunda;

  İnternet Tabanlı Projemizde Görevlendirilmek Üzere İnternet Üzerinden

  Part Time veya Full Time Çalışabilecek TAKIM ARKADAŞLARI Arıyoruz,

  ilgilenen arkadaşlar canlı olarak internet üzerinden eğitilecek ve bilgilendirilecektir

Yorumlarınızı paylaşır mısınız?