Reklam

[dropcaps style=’1′]Türkiye’nin ilk ve tek İş Fırsatları, Kişisel Gelişim, İş Fikirleri, Girişimcilik, Bayilik&Franchising, Haber ve Destek Portalı kobidestek.org’da yayınlamak istediğiniz Reklam ve Sponsorluk teklifleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz..[/dropcaps]

KobiDestek.Org, Türkiye ve dünyadaki Özel İş Fikirleri, İş Fırsatları, İşbirliği, Bayilik, Franchising, Haber, Destek, İthalat ve İhracat Tekliflerini sürekli takip eden okuyucu kitlesi ile özellikle bu alanda çalışmakta olan şirketler için hedef odaklı bir tanıtım platformu sunmaktadır. Aylık ortalama 660.000 okura ve 2.600.000’un üzerinde sayfa gösterimine sahiptir. Günlük 20.000 – 25.000 arası okuyucusu bulunmakta ve bu oran her geçen gün artmaktadır. Sosyal Medyada 150.000‘den fazla takipçisi bulunmaktadır.

Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen KobiDestek.Org, ülkemizdeki iş dünyasının ve gelişimin nabzını tutmakta ve Alexa verilerine göre kendi alanında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitesidir..

KobiDestek.Org’da şirketinizin, ürününüzün tanıtım metinlerini, basın bültenlerini, bayilik-franchising duyurularınızı, yeni açılan şubelerinizi ve kampanya haberlerinizi yayınlatabilirsiniz. Size verilen reklam alanından ister web sitenize isterseniz de sitemizdeki size özel ayırdığımız alanlara yönlendirme yapabiliriz. Bu sayede ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize sitemiz aracılığı ile doğrudan ulaşabilir, çok kısa sürede çok hızlı geri dönüşümler sağlayabilirsiniz.

Sitemizde her yayınladığınız haber veya duyurular yayınladığı an Google’de ilk sayfalarda çıkacağından diğer web kullanıcılarına da ücretsiz olarak ulaşmanız mümkün olacaktır.

KobiDestek Banner/Reklam Konumlandırma ve Fiyatlandırma

  1. 468×60 Banner aylık 149 TL + KDV (Tüm Sayfalarda) Rezerve!
  2. 300×250 Banner aylık 199 TL + KDV (Tüm Sayfalarda) Uygun!
  3. 728×90 Banner aylık 299 TL + KDV (Tüm Sayfalarda) Uygun!
  4. Advertorial Tanıtım Yazısı/Haberi/Duyurusu süresiz 399 TL + KDV Uygun!
  5. Corner Peel Reklam aylık 299 TL + KDV (Tüm Sayfalarda) Uygun!
  6. Video Reklam süresiz  249 TL + KDV Uygun!..

3 aylık reklam çalışmalarında % 10, 6 aylık reklam çalışmalarında % 20 indirim uygulanmaktadır.

Eğer KobiDestek.Org‘a reklam vermek istiyorsanız, lütfen iletişim formumuzdan şirketiniz ve reklam süreniz ile ilgili bilgilerinizi gönderiniz. (Farklı reklam veya sponsorluk teklifleriniz için de iletişime geçebilirsiniz.)

KobiDestek.Org Google AdPlanner üyesidir..

css.php