Pizza Tost Bayilik Veriyor
Benzer Bayilik & Franchising Haberleri
 1. Gıda sektöründe iş kuracaklar!
 2. Sofra Grup 2.500 kişiyi işe alacak
 3. Altınbaş bu yıl 100 mağaza daha açacak
 4. Köşebaşı yeni şubeler açacak

Pizza ve tost sevenler için hazırlanmış yeni nesil tost; Tost ekmeği boyutunda hazırlanarak, arasına pizza malzemesi konularak yapılan ve hazırlanması bir tost süresinde olan nefis bir yiyecek.

Dünyanın en küçük, en çabuk hazırlanan ve evlerde tost makinelerinde hazırlayabileceğiniz pratik pizzanız. İş fikriniz var sermayeniz yok ise üzülmeyin. Hibe kredilerine başvurun!

Okul kantinlerinde, öğrenci yurtlarında, büfelerde, cafeteryalarda insanların açlığına pratik çözüm getiren bu ürünün üretimini yapan Nokta Gıda firması yaptığı diğer leziz sandeviç, bardak mısır,pitost ve meze çeşitleriyle fast food mutfağına yeni bir boyut kazandırıyor.

Ürün ömrü: +4 Derecede 14 Gün, -18 Derecede 6 ay
İçindekiler: Kaşar Peyniri, Sucuk, Salam, Sosis, Yeşil biber, Kırmızı biber, Mısır, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Gülmera Pizza sosu,

Toptan ve perakende satış yapan firma, Türkiye genelinde bayilikler vermektedir.

İrtibat; Adres: Merkez mh. Kaya sk. No:5/B Kocasinan, Bahçelievler – İstanbul
Tel: +90 212 515 60 60 Pbx
Faks: +90 212 310 29 46
E-mail: info@noktagida.com.tr
Web: www.noktagida.com.tr

Kaynak: Morfikirler

PAYLAŞ!
 • gplus
 • pinterest

"Pizza Tost Bayilik Veriyor" hakkında 2 yorum:

 1. mehmet kethudaoglu
  04 Aralık 2011 at 15:51

  okul kantinlerine vermek için tel:05075079313

 2. sercan yılmaz
  20 Nisan 2012 at 21:50

  selam.bu bayilik zonguldak ereğli için geçerlimidir? bayiliği kurmak için maddiyat gerekyomu yoksa sizler sıfırdan herşeyi temin edip biz sadece işçi olarakmı çalışmış olcaz? olaki uygun gördünüz bunun için nasıl ekip kurmamız gerekir ve belge gereklimidir? benim sizlere önerim bu iş ereğlide yapılabilir veya ormanlı beldesinde deneyebilirsiniz köylere servis olursa iyi gelir sağlayacağına inanyorum.beldelerde pizza türü bulunmamakta. sizler daha iyisini bilirsiniz! fakat bunu merak edyorum sadece ve ilerde bu tür iş kurmak istiyorum kısmet olursa. bu konu hakkında beni aydınlatırsanız memnun olurum saygılar…

Yorumlarınızı paylaşır mısınız?