Konyada 15 Tl Harçlıklı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası, İş-Kur ile ortaklaşa hazırladığı proje kapsamında günlük 15 TL yevmiye vereceği 50 kursiyere bilgisayarlı muhasebe kursu vererek iş sahibi yapacak.

Konya SMMM Odası Başkanı İsmail Turan, geçen yıl düzenledikleri bilgisayarlı muhasebe kursunu başarıyla tamamlayarak kursiyerleri iş sahibi yaptıklarını söyledi. Yoğun talep nedeniyle İş-Kur ile yeni bir projeye daha imza attıklarını dile getiren Turan, “Projemiz mesleğimizi öğrenmeye çalışan ve bununla birlikte bilgisayar bilgisini de en üst düzeye çıkarmak isteyen kursiyerlerden oluşacaktır. Bilgisayarlı muhasebe kursu olarak adlandırdığımız projemizin başvuruları İş-Kur’a yapılacak. Önceki projemiz gibi bu projemizde de kurs sonunda yüzde 50 iş bulma garantisi bulunmaktadır. 50 kursiyerin katılacağı bilgisayarlı muhasebe kursumuza yalnızca ön lisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Projemizin en önemli detaylarından biri kursiyerlerimize İş-Kur tarafından günlük 15 TL yevmiye verilecek ve genel sağlık sigortası ile sigortalanacaklar. Kursumuza
üniversitelerin İşletme, Maliye, Ekonomi, İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. Başvurmak isteyen kursiyerlerin ise ilk olarak İŞ-Kur’a kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir” dedi.

Konya SMMM Odası olarak mesleki eğitimlerde her zaman ilk sırada olmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Turan, bu kapsamda önümüzdeki dönemlerde de eğitim projeleri ve kursların mesleki gelişim hedefi ile devam edeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: İş Başvurusu

Paylaş!

"Konyada 15 Tl Harçlıklı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu" hakkında 7 yorum:

 1. havva dindar -

  iş-kur’daki çalışanların böyle bir şeyden haberleri bile yok ve diyorsunuz ki;
  Başvurmak isteyen kursiyerlerin ise ilk olarak İŞ-Kur’a kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir” böyle bir kayıtta yok. giden arkadaşlarımdan öğreniyorum ki yapmış olmak için bir defa yapılmış ve bununla öğünmeye devam ediyorsunuz. kolay gelsin:)

  View Comment
  • Zehra Taş
   Konyada 15 Tl Harçlıklı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu yazısının hemen altında tarih var 11 nisan 2011 yazıyor. bu ilan o zamansa şayet en geç 1 ay sonra kur yapılmıştır. Boşuna araştırmayın :) çünkü haziran veyada temmuz 2011 de başlamıştır. :)

   View Comment

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

css.php