Kurumsal

Mayıs 2009′da PROTEK Teknoloji tarafından kurulmuştur. Türkiye ve dünyadan Özel İş Fırsatları, İş Fikirleri Bayilik&Franchising, Destek ve Haber alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği KobiDestek.Org Eylül 2010′dan itibaren içerik ve altyapısını yenilemiş ve yazarlara kapılarını açmıştır.

Özel İş Fikirleri, İş Fırsatları, İşbirliği, Bayilik, Franchising, Haber, Destek, İthalat ve İhracat Teklifleri konularında Türkiye’nin en popüler internet mecrası olan KobiDestek.Org, PROTEK Teknoloji Hizmetleri’nin kurumsal markasıdır.

Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen KobiDestek.Org, ülkemizdeki iş dünyasının ve gelişimin nabzını tutmakta ve Alexa verilerine göre kendi alanında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitesidir..

Reklam ve sponsorluk talepleriniz için reklam sayfamızı inceleyebilirsiniz.

[line style=’solid’ top=’1′ bottom=’20’ width=’100%’ height=’1′ color=”] [team][team_item photo=’http://wpspace.net/wp-content/uploads/2013/05/our-team1.jpg’ title=’Hakan AYAYDIN’ description=’Genel Müdür’][team_item photo=’http://wpspace.net/wp-content/uploads/2013/05/our-team4.jpg’ title=’Tuğba AYAYDIN’ description=’Genel Yayın Yönetmeni’][team_item photo=’http://wpspace.net/wp-content/uploads/2013/05/our-team3.jpg’ title=’Selçuk ARSLAN’ description=’Yayın Koordinatörü’][team_item photo=’http://wpspace.net/wp-content/uploads/2013/05/our-team1.jpg’ title=’Oğuzhan Oğuz’ description=’Görsel Yönetmen’][/team] [line style=’solid’ top=’10’ bottom=’10’ width=’100%’ height=’1′ color=”]

Facebook | Twitter | FriendFied

css.php