Çevre ve Orman Bakanlığı Eleman Alıyor

Çevre ve orman bakanlığı bilgilendirme maiyetinde bir ilan yayınladı. İlana göre 2011 yılı içinde tam 755 yeni memur alımı yapılacak. Aşağıda bu alınacak memurların kadrolara göre dağılımı bulunmaktadır.

2011 yılında Çevre ve Orman Bakanlığı ile bağlı kuruluşlarda istihdam edilmesi planlanan 755 personel, yıl içinde kurumların talep ettiği ünvanlar (çevre mühendisi, inşaat mühendisi, orman mühendisi, memur…) belirlendikten sonra ÖSYM tarafından ilan edilecektir. Bu ilana göre KPSS’ye girmiş olan adaylar tercihlerini internet ortamından yaparak ÖSYM’ye bildireceklerdir. ÖSYM, Haziran ayı içerisinde kazananları internet ortamında ilan ederek, kurumlara listeyi gönderecektir.

Sonraki süreçte kurumlardan, kazanan adayların adreslerine tebligat yapılacak ardından adaylar kurumlara evraklarını teslim edecektir. Evrakların incelenmesine müteakip kurumlar aranan şartlara uygun nitelikteki adayların tayinini yapacaktır. Son olarak ilgilinin adresine tebligat gönderilecek ve aday 10 gün içinde vazifesine başlayacaktır.

Kaynak: elemanara.org

Paylaş!

"Çevre ve Orman Bakanlığı Eleman Alıyor" hakkında 1 Yorum:

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

css.php